Kim jesteśmy?

Spółdzielnia POVOLY jest autonomicznym zrzeszeniem osób, które zjednoczyły się dobrowolnie w celu zaspokojenia swoich wspólnych aspiracji i potrzeb ekonomicznych, społecznych i kulturalnych.

DIY - Zrób to sam

Spółdzielnie opierają swoją działalność na wartościach samopomocy, samoodpowiedzialności, demokracji, sprawiedliwości i solidarności.

Wartości

Zgodnie z tradycjami założycieli ruchu spółdzielczego, członkowie spółdzielni wyznają wartości etyczne uczciwości, otwartości, odpowiedzialności społecznej i troski o innych.

PRZETWÓRNIA MEBLOWA BIAŁYSTOK

Posted by ' . ' On 16:36Przetwórnia Meblowa Białystok to pracownia, która zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem. Główne kierunki to projekty wnętrz, scenografia, design / meble.


Produkty marki ‘Przetwórnia Meblowa Białystok’ nabierają kształtu w warsztacie o szerokim zakresie działań. Jesteśmy związani z meblarstwem, wzornictwem, projektowaniem wnętrz i scenografią, recyklingiem oraz upcyklingiem. PMB wykonuje pufy ze starych walizek – SitCase, autorskie deski do krojenia oraz stolnice, meble, lampy, przedmioty użytkowe oraz przeprowadza renowację starych, zapomnianych mebli.Produkty PMB wytwarzane są z różnorodnych materiałów, także odzyskanych, odpadowych czy znalezionych, ale również nowych i świeżych. Przetwórnia dba o jakość, używa materiałów ekologicznych oraz najlepszych gatunkowo, takich jak drewno pochodzące z Podlasia. Poruszając się w temacie recyklingu oraz renowacji PMB korzysta z tradycyjnych metod produkcji, własnoręcznie realizując swoje projekty. Efektem są dopieszczone produkty, wykonane z dbałością o każdy detal.Przetwórnia Meblowa Białystok współpracuje z teatrami, instytucjami publicznymi, stowarzyszeniami , festiwalem Up To Date dla którego aranżuje przestrzeń oraz tworzy identyfikacje wizualną, współtworzy filmy promocyjne oraz kreuje scenografie – niekiedy z bardzo zaskakujących materiałów. PMB organizuje wystawy oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych.


Zaprojektujemy Tobie co tylko trzeba!


przetworniameblowabialystok@gmail.com | (+48) 791 425 935

  • przetworniaweglowa.pl


  •